Informácie
Rozhodcovia IPO3: A - Ondrej Bihari / Slovensko
B - Juan Jose Lopez Perez / Španielsko
C - Ing. Marián Raček / Slovensko
Rozhodca IPO1: Ing. Pavel Tamáši / Slovensko
Figuranti IPO3: Ličák, Zdenko Snítil
IPO1: Tomáš Konde
Štartovné: IPO3...... 25,- € za jedného psa
Štartovné: IPO1...... 17,- € za jedného psa
Uzavierka prihlášok: 30.03.2016
Ubytovanie: Hotel Pelikán
Tel. 047/4330871, 0911819687
dá sa ubytovať aj psa
www.hotelpelikan.sk
Prezentácia,tréning : 15.04.2016 od 12.00 -18.00 hod.
na futbalovom štadióne Lučenec
Spoločenský večer: 16.4.2016 Reštaurácia Hotel Pelikán Lučenec
Stopy IPO1 aj IPO3 budú na tráve, 20 km od Lučenca
Zoznam pretekárov:
IPO1:
1. Ladislav Michalek, Chulio z Jurschtavu, NO.
2. Miroslav Strašík, Ares Líščí vrch, BOM.
3. Norbert Mag, Master z Magovej zahrady, NO.
4. Alexander Žilla, Roxy Cevaro, NO.
5. Maroš Garba, Folie Statur Sport Team, NO.
6. Jana Hanajlíková, Hakim Karsang, NO.
7. Zuzana Pčolárová, Gangster z Kovárny, BOT.
IPO3:
1. Ing. Milan Chudy, Ezy von Spellen, Dober.
2. Ladislav Filip, Ykar z Polytanu, BOM.
3. Bohuš Miča, Urri z Kuřimského háje, NO.
4. Milan Rybecký, Hyrro z Arthemilly, NO.
5. Peter Kolník, Scotty Vikar, NO.
6. Rudolf Vitek, Wotan Lubinov Slovakia, BOM.
7. Dáša Kostelna, Endy von der Schwarzen Irma, NO.
8. Viliam Koberčík, Pard de Alphaville Bohemia, BOM.
9. Ladislav Štein, Jeck spod Lazov, NO.
10. Pavol Zmuda, Akutt Jonny z Jurschtavu, NO.
11. Slavomír Štefánik, Ubas od Policoe ČR, NO.
12. Lukáš Vanta, Passat Eqidius, NO.
13. Ing. Milan Rusňák, Arno Linhart, NO.
14. Matúš Balun, Phantom Malý Lumpík, BOM.
15. Eva Smädová, Fox Čarovná Lampa, NO.
16. Ján Garajček, Kartuš Koreňov sad, NO.
1. Ing. Milan Chudy, Ezy von Spellen, Dober.
2. Ladislav Filip, Ykar z Polytanu, BOM.
3. Bohuš Miča, Urri z Kuřimského háje, NO.
4. Milan Rybecký, Hyrro z Arthemilly, NO.
5. Peter Kolník, Scotty Vikar, NO.
6. Rudolf Vitek, Wotan Lubinov Slovakia, BOM.
7. Dáša Kostelna, Endy von der Schwarzen Irma, NO.
8. Viliam Koberčík, Pard de Alphaville Bohemia, BOM.
9. Ladislav Štein, Jeck spod Lazov, NO.
10. Pavol Zmuda, Akutt Jonny z Jurschtavu, NO.
11. Slavomír Štefánik, Ubas od Policoe ČR, NO.
12. Lukáš Vanta, Passat Eqidius, NO.
13. Ing. Milan Rusňák, Arno Linhart, NO.
14. Matúš Balun, Phantom Malý Lumpík, BOM.
15. Eva Smädová, Fox Čarovná Lampa, NO.
16. Ján Garajček, Kartuš Koreňov sad, NO.
Ocenení budú v IPO3 do 5.miesta...a bude aj najlepšia stopa, poslušnosť a obrana. A tak isto to bude aj v IPO1